Daugiapakopis slėgio siurblys
Srauto greitis (Q): 1,4–160 m³/val
Slėgis: 0,1 MPa ~ 1,6 MPa (1 bar ~ 16 bar)
Skysčio temperatūra: -20 laipsnis ~150 laipsnių (-4 laipsnis F-302 laipsnis F)
Galia: 1,1~132kw
Medžiaga: ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno ir kt
Aprašymas
Techniniai parametrai
Daugiapakopis slėgio siurblys
Daugiapakopis slėgio siurblys yra universalus, efektyvus siurblio dizainas, kuris gali būti naudojamas įvairiose srityse, kur reikalingas aukštas slėgis. Šio tipo siurblys susideda iš kelių sparnuočių arba pakopų, sumontuotų ant vieno veleno viename korpuse. Kiekviena pakopa padidina siurbiamo skysčio slėgį, todėl šie siurbliai gali pasiekti didesnį slėgį nei vienpakopiai siurbliai.
Produkto parametras
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Daugiapakopis siurblys |
| Taikymas | Aukštybiniai pastatai, gilios kasyklos, gaisro gesinimo technika, vandentiekis. |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | 1,1~132kw |
| Kalibras: | Mažesnis arba lygus 150 mm |
| Srautas | 1.4~160m³/h |
| Galva | 10~160m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno |

Produkto savybės
Daugiapakopiai slėgio siurbliai pasižymi dideliu efektyvumu, kompaktiška konstrukcija, energijos taupymu ir ilgaamžiškumu. Jie gali prisitaikyti prie skirtingų srauto ir slėgio reikalavimų ir taupyti energiją sistemose su kintamų apkrovų reikalavimais. Jie plačiai naudojami vandens tiekimo, katilinio vandens tiekimo ir drėkinimo sistemose.
01
Didelis efektyvumas ir energijos taupymas
Laikydamiesi specializuotos gamybos, turime unikalius gaminių modelių pasirinkimo, formų gamybos ir hidraulinių komponentų liejimo būdus.
02
Pažangi proceso įranga
Siekdama užtikrinti gaminių surinkimo efektyvumą, mūsų įmonė iš užsienio importavo pažangią detalių valymo įrangą, o kiekviena dalis buvo kruopščiai išvalyta prieš galutinį surinkimą.
03
Unikali struktūra
Ant balansinio žiedo ir siurblio jungiamojo paviršiaus įstatykite O formos sandarinimo žiedą, kad aukšto slėgio vanduo nepatektų į balansavimo kamerą, sumažintumėte balansavimo plokštės nusidėvėjimą ir pailgintumėte gaminio tarnavimo laiką.
04
Racionalus medžiagų pasirinkimas
Balansavimo plokštės ir balansavimo žiedo medžiaga gali būti pagaminta iš karbido, legiruotojo plieno arba QT600Mn legiruotojo kaliojo ketaus, atsižvelgiant į skirtingus vartotojo poreikius.
Įmonės pranašumas
30 metų daugiapakopių siurblių gamintojo tyrimai ir plėtra
Garso gamybos procesas
Įmonė turi stiprią jėgą, pažangią gamybos įrangą, puikias aptikimo priemones ir aukštos kokybės talentų grupę. Gaminame platų gaminių asortimentą su visomis specifikacijomis.
Plačiai aptarnauti vartotojus
Jis plačiai naudojamas anglies, kasybos, naftos, chemijos pramonėje. Tekstilės, miestų statybos, popieriaus gamybos, metalurgijos, žemės ūkio ir drėkinimo ir kitose pramonės šakose.
Pilna kokybės valdymo sistema
Įmonė ir toliau žengia į priekį, kuria naujoves ir vystosi, ilgalaikėje praktikoje suformavo visą kokybės valdymo sistemos komplektą ir yra aprūpinta techniškai kompetentinga montavimo paleidimo ir garantinio aptarnavimo komanda, kuri palengvins jūsų rūpesčius.
Stiprūs gamybos pajėgumai
Šiuo metu įmonė gamina 26 serijas, 280 veislių ir daugiau nei 900 specifikacijų siurblių gaminių.
Sertifikatai
Sukurkite visapusišką efektyvaus žmonių vagysčių valdymo sprendimą

gaminio sertifikavimas

gaminio sertifikavimas

gaminio sertifikavimas

Patvirtintas tiekėjas

Patvirtintas tiekėjas

Patvirtintas tiekėjas
DUK
K: KOKS JŪSŲ MOQ?
Kl .: kokia yra produkto kaina?
K: KOKIOS JŪSŲ MOKĖJIMO SĄLYGOS?
K: KOKIUS SERTIFIKATAS TURITE?
K.: KAIP SU GARANTIJA?
Kl .: AR GALITE PADARYTI OEM PREKĘ?
K: KAS YRA PRISTATYMO LAIKAS?
K: AR ESATE GAMYBOS AR PREKYBOS ĮMONĖ?
K: KAIP PAKEISTI DALIS?
Kl.: KOKYBĖ PATIKIMA?
K: KAIP PIRKTI MŪSŲ SIURBLIUS?
Kl.: AR GALIME APLANKYTI GAMYKLOJE SUŽINOTI APIE GAMYBOS PROCESĄ?
Kl.: KOKIOSE ŠALYS PASAULYJE TURI KLIENTŲ?
Populiarus Žymos: daugiapakopis slėgio siurblys, Kinijos daugiapakopių slėgio siurblių gamintojai
Produkto parametrai
| Srauto greitis (Q): | 1.4~160m³/h |
| Galva (H): | 10~160m |
| Slėgis: | 0.1 MPa ~ 1.6 MPa (1 bar ~ 16 bar) |
| Galia: | 1,1~132kw |
| Kalibras: | Mažesnis arba lygus 150 mm |
| Skysčio temperatūra: | -20 laipsnis ~150 laipsnių (-4 laipsnis F-302 laipsnis F) |
| Medžiaga: | Ketus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno ir kt |
| Taikymas: | Tinka šalto ir karšto vandens slėgiui arba cirkuliacijai aukštybiniuose pastatuose, giliavandenėse kasyklose, gaisro gesinimo patalpose ar į juos panašiuose skysčiuose. |
Siųsti užklausą













