Vertikalus kelių pakopų išcentrinis siurblys
Galva (H): 10 ~ 160 m
Slėgis: 0,1 MPa ~ 1,6 MPa (1 bar ~ 16 bar)
Galia: 1,1~132kw
Kalibras: mažesnis arba lygus 150 mm
Skysčio temperatūra: -20 laipsnių ~ 150 laipsnių (-4 laipsniai F-302 laipsnių F)
Medžiaga: ketus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno ir tt
Aprašymas
Techniniai parametrai
Vertikalus kelių pakopų išcentrinis siurblys

Vertikalus daugiapakopis išcentrinis siurblys turi vertikalią konstrukciją, kuri yra vandens siurblio įranga, pasižyminti dideliu efektyvumu, taupančia energiją ir kompaktiška struktūra. Vertikalus daugiapakopis išcentrinis siurblys yra plačiai naudojamas vandens tiekimui, pramoniniam stiprinimui, pramoniniam skysčių transportavimui ir vandens valymui. Jis tinka ne tik vandens augalų filtravimui ir transportavimui, vandens įrenginių zoniniam vandens tiekimui, aukštybinių pastatų statybai, bet taip pat gali būti naudojamas technologinio vandens sistemoje, valymo sistemoje, aukšto -slėgio plovimo sistemoje, priešgaisrinėje sistemoje ir kitose pramonės srityse.
Produkto parametras
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Daugiapakopis siurblys |
| Taikymas | Aukštybiniai{0}}pastatai, gilios kasyklos, gaisrų gesinimo įranga, vandens tiekimas. |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | 1,1~132kw |
| Kalibras: | Mažesnis arba lygus 150 mm |
| Srautas | 1.4~160m³/h |
| Galva | 10~160m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno |
Produktai Video
Struktūrinė schema

Produkto savybės
Puikus hidraulinis modeliavimas ir pažangūs gamybos procesai žymiai padidina siurblio veikimą ir tarnavimo laiką.
Mechaninis sandariklis naudoja tokias medžiagas kaip karbidas ir fluoro guma, todėl padidėja veikimo patikimumas ir užtikrinama tiekiamos terpės temperatūra.
Siurblys pasižymi kompaktiška konstrukcija, mažu dydžiu, lengvu svoriu, mažu triukšmu, dideliu energijos taupymu ir lengva priežiūra.
Siurblio įleidimo ir išleidimo angos yra tame pačiame lygyje, todėl galima tiesiogiai naudoti vamzdynuose.

Produkto sertifikavimas

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE gaminio sertifikatas

EAC gaminio sertifikatas

Patvirtintas tiekėjas
Mūsų adresas
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kinija
WhatsApp numeris
+86 158 3619 1545
El-paštas
sales@hnybpumps.com

DUK
01. KOKS JŪSŲ MOQ?
02. KOKIOS JŪSŲ MOKĖJIMO SĄLYGOS?
03. KOKIUS SERTIFIKATAS TURITE?
04. AR ESATE GAMYBOS AR PREKYBOS ĮMONĖ?
05. AR GALITE PADARYTI OEM PREKĖS ŽENKLĄ?
06. KAS YRA PRISTATYMO LAIKAS?
Populiarus Žymos: Vertikalus daugiapakopis išcentrinis siurblys, Kinija vertikalių daugiapakopių išcentrinių siurblių gamintojai
Produktų parametrai
| Srauto greitis (Q): | 1.4~160m³/h |
| Galva (H): | 10~160m |
| Slėgis: | 0,1 MPa ~ 1,6 MPa (1 baras ~ 16 baras) |
| Galia: | 1,1~132kw |
| Kalibras: | Mažesnis arba lygus 150 mm |
| Skysčio temperatūra: | -20 laipsnių ~ 150 laipsnių (-4 laipsniai F-302 laipsnių F) |
| Medžiaga: | Ketus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno ir kt |
| Taikymas: | Tinka šalto ir karšto vandens slėgiui arba cirkuliacijai aukštybiniuose pastatuose, giliose kasyklose, gaisro gesinimo patalpose ar panašiuose skysčiuose. |
Siųsti užklausą










