Aprašymas
Techniniai parametrai
Vertikalus giluminio šulinio siurblys

Vertikalūs giluminiai siurbliai skirti naudoti, kai reikia efektyviai ir patikimai siurbti vandenį iš giliai po žeme. Dėl vertikalios konfigūracijos jis yra idealus sprendimas siauriems arba giliems šulinių korpusams. Giluminiai povandeniniai siurbliai dėl didelio efektyvumo ir stabilumo plačiai naudojami žemės ūkyje, pramonėje, buityje ir daugelyje kitų sričių.
Produkto parametras
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Daugiapakopis siurblys |
| Taikymas | Pramoniniai katilai, pramonės komunalinės paslaugos, drėkinimas ir žemės ūkis, kasybos pramonė, žaliavinio vandens tiekimas |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | 3-360kw |
| Išleidimo angos dydis | Mažesnis arba lygus 600 mm |
| Srautas | 5-750m³/ H |
| Galva | 25-1000m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus ir kt. |
Produktai Video
Produkto savybės
Patvari konstrukcija:Pagaminta iš korozijai{0}}atsparių medžiagų, pvz., iš nerūdijančio plieno velenui, sparnuotėms ir siurblio korpusui, HNYB vertikalus giluminio šulinio siurblys sukurtas taip, kad atlaikytų atšiaurias požeminio vandens sąlygas. Toks patvarumas užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir sumažina poreikį dažnai keisti ar taisyti.
Vertikalus dizainas:Dėl plono, vertikalaus HNYB vertikalaus giluminio šulinio siurblio dizaino jis puikiai tinka giliems šuliniams. Jis gali lengvai tilpti siaurose erdvėse ir efektyviai ištraukti vandenį iš gylio, kurio negali pasiekti horizontalūs siurbliai.
Sklandus ir tylus veikimas:HNYB vertikalus giluminio šulinio siurblys veikia sklandžiai ir tyliai, sumažindamas triukšmą ir vibraciją. Ši funkcija ypač naudinga gyvenamuosiuose rajonuose arba ten, kur triukšmo lygis kelia susirūpinimą.
Lengvas montavimas ir priežiūra:Nepaisant sudėtingo dizaino, HNYB vertikalus giluminio šulinio siurblys sukurtas taip, kad jį būtų lengva montuoti ir nesudėtinga priežiūra. Toks paprastas naudojimas užtikrina, kad jūsų vandens tiekimo sistema veiktų su minimaliomis prastovomis.

Produkto sertifikavimas

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE gaminio sertifikatas

EAC gaminio sertifikatas

Patvirtintas tiekėjas
Mūsų adresas
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kinija
WhatsApp numeris
+86 158 3619 1545
El-paštas
sales@hnybpumps.com

Populiarus Žymos: vertikalus giluminis siurblys, Kinijos vertikalių giluminių gręžinių siurblių gamintojai
Produkto parametrai
| Srauto greitis: | 5-750m³/ h |
| Galva: | 25-1000m |
| Išleidimo angos dydis: | Mažesnis arba lygus 600 mm |
| Galia: | 3-360kw |
| Vidutinė temperatūra: | 0-120 laipsnių (virš 80 laipsnių, paaiškinkite) |
| Medžiaga: | Ketaus / kaliojo ketaus ir kt. |
| Taikymas: | Tinka požeminiam vandens paėmimui, dirbamos žemės drėkinimui, vandens tiekimo ir drenažo projektams miestuose, pramonės ir kasybos įmonėse, geotermijos plėtrai ir panaudojimui, žiemos šildymo projektams ir kt. |
Siųsti užklausą










