Išcentrinis dumblo siurblys
Aprašymas
Techniniai parametrai
Išcentrinis dumblo siurblys
Išcentrinis dumblo siurblys yra galingas ir patikimas siurbimo sprendimas, sukurtas taip, kad būtų efektyviai perkeltas tirštas, klampus dumblas ir abrazyvinės srutos sudėtingomis pramoninėmis sąlygomis. Jo išcentrinės jėgos mechanizmas leidžia efektyviai judėti daug kietų medžiagų turinčias medžiagas, todėl jis yra būtinas tokiose pramonės šakose kaip nuotekų valymas, kasyba ir statyba.
Produkto parametras
Išcentrinis dumblo siurblys
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Vienpakopis siurblys |
| Taikymas | Pramoniniai katilai, pramonės komunalinės paslaugos, drėkinimas ir žemės ūkis, kasybos pramonė, žaliavinio vandens tiekimas |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | 1,1-1200kw |
| Išleidimo angos dydis | Mažesnis arba lygus 300 mm |
| Srautas | 4.5~5400m³/h |
| Galva | 6~118m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno |


Produkto savybės
Mūsų įmonė yra profesionalus gamintojas, kurio specializacija yra gamyba. Tai didžiausias daugiapakopių siurblių gamintojas Centrinėje ir Pietų Kinijoje. Ji turi daugiau nei 30 metų gamybos istoriją, gaminių serija turi visas specifikacijas ir platų pritaikymo spektrą.
01
Didelis efektyvumas ir energijos taupymas
Laikydamiesi specializuotos gamybos, turime unikalius gaminių modelių pasirinkimo, formų gamybos ir hidraulinių komponentų liejimo būdus.
02
Pažangi proceso įranga
Siekdama užtikrinti gaminių surinkimo efektyvumą, mūsų įmonė iš užsienio importavo pažangią detalių valymo įrangą, o kiekviena dalis buvo kruopščiai išvalyta prieš galutinį surinkimą.
03
Unikali struktūra
Ant balansinio žiedo ir siurblio jungiamojo paviršiaus įstatykite O formos sandarinimo žiedą, kad aukšto slėgio vanduo nepatektų į balansavimo kamerą, sumažintumėte balansavimo plokštės nusidėvėjimą ir pailgintumėte gaminio tarnavimo laiką.
04
Racionalus medžiagų pasirinkimas
Balansavimo plokštės ir balansavimo žiedo medžiaga gali būti pagaminta iš karbido, legiruotojo plieno arba QT600Mn, legiruoto kaliojo ketaus, atsižvelgiant į skirtingus vartotojo poreikius.
Įmonės pranašumas
30 metų daugiapakopių siurblių gamintojo tyrimai ir plėtra
Garso gamybos procesas
Įmonė turi stiprią jėgą, pažangią gamybos įrangą, puikias aptikimo priemones ir aukštos kokybės talentų grupę. Gaminame platų gaminių asortimentą su visomis specifikacijomis.
Plačiai aptarnauti vartotojus
Jis plačiai naudojamas anglies, kasybos, naftos, chemijos pramonėje. Tekstilės, miestų statybos, popieriaus gamybos, metalurgijos, žemės ūkio ir drėkinimo ir kitose pramonės šakose.
Pilna kokybės valdymo sistema
Įmonė ir toliau žengia į priekį, kuria naujoves ir vystosi, ilgalaikėje praktikoje suformavo visą kokybės valdymo sistemos komplektą ir yra aprūpinta techniškai kompetentinga montavimo paleidimo ir garantinio aptarnavimo komanda, kuri palengvins jūsų rūpesčius.
Stiprūs gamybos pajėgumai
Šiuo metu įmonė gamina 26 serijas, 280 veislių ir daugiau nei 900 specifikacijų siurblių gaminių.
DUK
K: KOKS JŪSŲ MOQ?
K: KOKIOS JŪSŲ MOKĖJIMO SĄLYGOS?
K: KOKIUS SERTIFIKATAS TURITE?
K.: KAIP SU GARANTIJA?
Kl .: AR GALITE PADARYTI OEM PREKĘ?
K: KAS YRA PRISTATYMO LAIKAS?
K: AR ESATE GAMYBOS AR PREKYBOS ĮMONĖ?
K: KAIP PAKEISTI DALIS?
Kl.: KOKYBĖ PATIKIMA?
K: KAIP PIRKTI MŪSŲ SIURBLIUS?
Kl.: AR GALIME APLANKYTI GAMYKLOJE SUŽINOTI APIE GAMYBOS PROCESĄ?
Kl.: KOKIOSE ŠALYS PASAULYJE TURI KLIENTŲ?
Populiarus Žymos: išcentrinis dumblo siurblys, Kinijos išcentrinių dumblo siurblių gamintojai
Produkto parametrai
| Srautas: | 4.5~5400m³/h |
| Galva: | 6~118m |
| Kalibras: | Mažesnis arba lygus 300 mm |
| Galia: | 1,1-1200kw |
| Vidutinė temperatūra: | -20~260 laipsnių |
| Medžiaga: | kaliojo ketaus / plienas / dėvėjimuisi atsparus metalas / guma / nerūdijantis plienas ir kt. |
| Taikymo sritis: | Daugiausia naudojamas nuotekų valymo įrenginiuose, jis efektyviai perneša tirštą, klampų dumblą, prikrautą kietosiomis medžiagomis, užtikrindamas sklandų valymo procesą. Kasybos sektoriuje siurblys puikiai tinka abrazyvinių srutų transportavimui, palengvinantis rūdos perdirbimą ir atliekų tvarkymą. Be to, jis naudojamas statybos projektuose, skirtuose vandens nusausinimui, veiksmingai valdant vandens ir nuosėdų šalinimą iš kasimo vietų ir požeminių tunelių. Pramoniniams įrenginiams naudinga tvarkyti įvairias medžiagas, įskaitant nuotekas, pramonines atliekas ir chemines srutas, palaikančias tokius procesus kaip medžiagų tvarkymas ir apdorojimas. |
Siųsti užklausą













