Aprašymas
Techniniai parametrai
Produktų aprašymas

Savaime{0}}užsipildantis purvino vandens siurblys yra tvirtas sprendimas, sukurtas efektyviam ir patikimam vandens perdavimui sudėtingomis sąlygomis. Turėdamas savaiminio-užsiurbimo funkciją, jis lengvai susitvarko su nešvariu vandeniu, kuriame yra kietųjų dalelių, todėl puikiai tinka įvairiems darbams. Pagaminta iš patvarių medžiagų, ji puikiai siurbia vandenį iš užtvindytų vietovių, statybviečių ar rūsių. Siurblio universalumas ir galingas veikimas užtikrina efektyvų vandens nusausinimą ir skysčių perkėlimą net ir esant šiukšlėms. Šis savaime-siurbiamasis siurblys yra patikimas pasirinkimas tvarkyti nešvarų vandenį įvairiose aplinkose, nes jis yra greitas ir be rūpesčių{7}}vandens pašalinimas.
Produkto parametras
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Vienpakopis{0}}siurblys |
| Taikymas | Pramoniniai katilai, pramonės komunalinės paslaugos, drėkinimas ir žemės ūkis, kasybos pramonė, žaliavinio vandens tiekimas |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | 1,5-110kw |
| Išleidimo angos dydis | Mažesnis arba lygus 300 mm |
| Srautas | 3-800m³/ h |
| Galva | 12-65m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno |
Produktai Video
programas
Savaime{0}}užsipildantis purvino vandens siurblys sukurtas universaliam naudojimui, kai reikia efektyviai pašalinti vandenį su skendinčiomis kietosiomis medžiagomis ar šiukšlėmis. Pagrindiniai jo naudojimo būdai:
Užtvindytos teritorijos:Greitai ir efektyviai pašalina vandenį iš užlietų rūsių, rūsių ar kitų užmirkusių vietų.
Statybos aikštelės:Vandens nusausinimas statybvietėse tvarkant vandenį, kuriame yra šiukšlių, purvo ar nuosėdų.
Kasybos operacijos:Vandens siurbimas iš kasybos vietų, kur vandenyje gali būti nešvarumų, žvyro ar kitų kietųjų dalelių.
Drenažo sistemos:Pagalba drenažo sistemose, pašalinant susikaupusį nešvarų vandenį, užkertant kelią užmirkimui.
Nuotekų valymas:Nešvaraus vandens perdavimas nuotekų valymo procesuose, ypač pradiniuose etapuose, kai gali būti kietųjų dalelių.

Produkto sertifikavimas

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE gaminio sertifikatas

EAC gaminio sertifikatas

Patvirtintas tiekėjas
Mūsų adresas
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kinija
WhatsApp numeris
+86 158 3619 1545
El-paštas
sales@hnybpumps.com

DUK
01. KOKS JŪSŲ MOQ?
02. KOKIOS JŪSŲ MOKĖJIMO SĄLYGOS?
03. KOKIUS SERTIFIKATAS TURITE?
04. AR ESATE GAMYBOS AR PREKYBOS ĮMONĖ?
05. AR GALITE PADARYTI OEM PREKĖS ŽENKLĄ?
06. KAS YRA PRISTATYMO LAIKAS?
Populiarus Žymos: Savisiurbis purvino vandens siurblys, Kinijos savaiminio užsipildymo purvo vandens siurblių gamintojai
Produkto parametrai
| Srauto greitis (Q): | 3~800m³/h |
| Galva (H): | 12~65m |
| Slėgis: | 0,12 MPa ~ 0,65 MPa (1,2 baro ~ 6,5 baro) |
| Galia: | 1,5-110kw |
| Skysčio temperatūra: | -20 laipsnių ~ 120 laipsnių (-4 laipsniai F ~ 248 laipsnių F) |
| Medžiaga: | Ketus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno ir kt |
| Taikymas: | Ši serija atlieka savaiminio-užsiurbimo funkciją, be drėkinimo vandens, naudojama vandeniui transportuoti arba turi tam tikras skysčio daleles ar priemaišas, kuriose yra didelių kieto bloko dalelių, ilgo purvo pluošto, nuosėdų atliekų kasyklų priemaišų, išmatų ir inžinerinių nuotekų. |
Siųsti užklausą










