Mobilus dyzeliniu varomu drėkinimo išcentrinis siurblys
Galva: 8-140m
Kalibras: mažesnis arba lygus 300 mm
Galia: parenkama pagal skysčio klampumą ir savitąjį svorį
Vidutinė temperatūra: -20 laipsnių ~ 260 laipsnių (temperatūra bus nurodyta)
Medžiaga: Lietas plienas / nerūdijantis plienas ir kt
Aprašymas
Techniniai parametrai
Produktų aprašymas

Mobilus dyzelinis laistymo išcentrinis siurblys yra mobilus įrenginys, kuriame yra dyzelinis variklis ir išcentrinis siurblys ant tos pačios važiuoklės ir kurį galima vežti su priekaba. Tokio tipo įranga dažniausiai naudojama tais atvejais, kai reikalingas mobilus vandens šaltinis, pvz., dirbamos žemės drėkinimui, pramoninių nelaimių pagalbai ir avariniam vandens tiekimui. Jį lengva perkelti ir valdyti, jis gali prisitaikyti prie skirtingos darbo aplinkos ir reljefo.
Produkto parametras
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Dyzelinis variklis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Vienpakopis siurblys |
| Taikymas | Pramoniniai katilai, pramonės komunalinės paslaugos, drėkinimas ir žemės ūkis, kasybos pramonė, žaliavinio vandens tiekimas |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | 11-2240kw |
| Išleidimo angos dydis | Mažesnis arba lygus 300 mm |
| Srautas | 1.6~1200m³/h |
| Galva | 8~140m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno |
Produktai Video
Taikymo scenarijus
Pagalba nelaimės atveju:Po stichinių nelaimių, pavyzdžiui, potvynių ar žemės drebėjimų, priekabiniai dyzeliniai išcentriniai siurbliai gali būti greitai nugabenti į nukentėjusias vietoves, kad būtų teikiamos skubios vandens tiekimo paslaugos.
Ūkio drėkinimas:Naudojamas žemės ūkio gamyboje, ypač vietovėse, kuriose nėra stabilios vandens tiekimo sistemos, siekiant užtikrinti lanksčius drėkinimo sprendimus.
Pramoninis vanduo:Statybvietėse ar pramoninėse zonose kaip atsarginis vandens šaltinis ar avarinio vandens tiekimo įranga, užtikrinanti sklandžią gamybos ir darbų eigą.
Viešųjų patalpų priežiūra:Naudojamas viešųjų objektų priežiūrai ir valymui, pvz., drenažo ir nuotekų šalinimo darbams komunalinėje inžinerijoje.
Produkto savybės
Integruotas dizainas:Priekabos dyzelinis išcentrinis siurblys kompaktiškai sujungia dyzelinį variklį ir vandens siurblį ant tos pačios važiuoklės, kurią lengva perkelti ir valdyti.
Maitinimo šaltinis:Dyzelinis variklis naudojamas kaip energijos šaltinis, užtikrinantis pakankamai galios vandens siurbliui valdyti.
Mobilumas:Įranga komplektuojama su priekabos važiuokle, kurią patogu vilkti ir transportuoti į reikiamą vietą transporto priemone bei prisitaikyti prie įvairios darbo aplinkos ir reljefo.
Avarinis atsakas:Jis tinka reaguoti į avarijas ir gali būti greitai dislokuotas nelaimės zonoje, kad būtų galima teikti geriamojo vandens ar drenažo paslaugas.
Universalumas:Jis gali būti naudojamas įvairiais atvejais, pavyzdžiui, drėkinant dirbamą žemę, tiekiant pramoninį vandenį ir tiekiant vandenį statybvietėms.
Patvarumas:Kuriant dizainą atsižvelgta į atšiaurias lauko sąlygas, pasižymintis patvarumu ir patikimumu, tinkamas ilgalaikiam{0}}eksploatavimui ir pakartotiniam naudojimui.

Produkto sertifikavimas

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE gaminio sertifikatas

EAC gaminio sertifikatas

Patvirtintas tiekėjas
Mūsų adresas
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kinija
WhatsApp numeris
+86 158 3619 1545
El-paštas
sales@hnybpumps.com

Populiarus Žymos: mobilus dyzelinis drėkinimo išcentrinis siurblys, Kinijos mobiliųjų dyzelinių drėkinimo išcentrinių siurblių gamintojai
| Srauto greitis: | 1.6-1200m ³/ h |
| Galva: | 8-140m |
| Kalibras: | Mažesnis arba lygus 300 mm |
| Galia: | parenkami pagal skysčio klampumą ir savitąjį svorį |
| Vidutinė temperatūra: | -20 laipsnių ~ 260 laipsnių (temperatūra turi būti nurodyta) |
| Medžiaga: | Lietas plienas / nerūdijantis plienas ir kt |
| Taikymo sritis: |
Naudojamas žemos -temperatūros arba aukštos-temperatūros skysčiams, neutraliems ar koroziniams skysčiams, švariems ar skysčiams, kuriuose yra kietų dalelių, skysčiams, kurių negalima užteršti ir kt. Tinka chemijos pramonei, naftos perdirbimui, popieriaus gamybai, cukraus rafinavimui, maistui, farmacijai, pluošto sintezei ir kitoms pramonės šakoms. |
Siųsti užklausą










