Dyzelinio variklio daugiapakopis siurblys
Aukštis 10-1800 m
Kalibras Mažesnis arba lygus 300 mm
Galia 3~1600kw
Vidutinė temperatūra -20 laipsnių ~150 laipsnių (reikia paaiškinti, jei ji aukštesnė nei 80 laipsnių)
Medžiaga Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno ir kt
Aprašymas
Techniniai parametrai
Produktų aprašymas

Dyzelinio variklio daugiapakopis siurblys yra mechaninis įtaisas, varomas dyzelinio variklio, kuris nuolatos slėgia skystį siurblio korpuse per kelis nuosekliai sujungtus sparnuočius. Šio tipo siurbliai dažniausiai naudojami tais atvejais, kai reikia didesnio slėgio ir didesnio srauto, skaidraus vandens, kuriame nėra kietųjų dalelių ir kurio temperatūra žemesnė nei 80 laipsnių, arba skysčio, kurio fizinės ir cheminės savybės panašios į skaidraus vandens, tiekimui. Jis plačiai naudojamas kasyklose, gamyklose, miesto drenažo projektuose, dirbamos žemės drėkinimui ir kitais atvejais.
Produkto parametras
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Dyzelinis variklis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Daugiapakopis siurblys |
| Taikymas | Pramoniniai katilai, pramonės komunalinės paslaugos, drėkinimas ir žemės ūkis, kasybos pramonė, žaliavinio vandens tiekimas |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | 3 ~ 1600kw |
| Išleidimo angos dydis | Mažesnis arba lygus 300 mm |
| Srautas | 3.7~1350m³/h |
| Galva | 10~1800m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno |
Produktai Video
Struktūriniai bruožai


Taikymo scenarijus
Naftos chemijos pramonė:Dyzelinių variklių daugiapakopiai siurbliai daugiausia naudojami žalios naftos transportavimui, gatavų naftos transportavimui ir cheminės terpės cirkuliacijai. Kadangi dauguma naftos chemijos terpių yra degios, sprogios, toksiškos ir kitų savybių, siurblio patikimumas yra itin didelis. Dyzelinių variklių daugiapakopiai siurbliai savo stabiliu darbu ir galinga galia tapo viena iš šios srities įrangos.
Vandens apsaugos projektai:Dyzelinių variklių daugiapakopiai siurbliai dažnai naudojami vandens tiekimo, drenažo ir drėkinimo sistemose. Pavyzdžiui, miesto vandens tiekimo sistemose dyzeliniai daugiapakopiai siurbliai gali užtikrinti stabilų vandens slėgį, kad būtų užtikrintas gyventojų ir įmonių vandens poreikis.
Dirbamosios žemės drėkinimas:Dirbamos žemės drėkinimo sistemose dyzeliniai daugiapakopiai siurbliai gali efektyviai siurbti vandenį iš vandens šaltinių, kad būtų patenkinti pasėlių drėkinimo poreikiai.
Laivų ir jūrų inžinerija:Dyzelinių variklių daugiapakopiai siurbliai yra plačiai naudojami laivų maitinimo sistemose, aušinimo sistemose ir balastinio vandens sistemose dėl savo galingos galios ir patikimo veikimo. Be to, dyzelinių variklių daugiapakopiai siurbliai taip pat atlieka svarbų vaidmenį atviroje jūroje esančių platformų gręžimo ir gamybos procese.

Produkto sertifikavimas

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE gaminio sertifikatas

EAC gaminio sertifikatas

Patvirtintas tiekėjas
Mūsų adresas
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kinija
WhatsApp numeris
+86 158 3619 1545
El-paštas
sales@hnybpumps.com

Populiarus Žymos: dyzelinių variklių daugiapakopis siurblys, Kinijos dyzelinių variklių daugiapakopių siurblių gamintojai
| Srautas | 3.7~1350m³/h |
| Galva | 10~1800m |
| Kalibras | Mažesnis arba lygus 300 mm |
| Galia | 3 ~ 1600kw |
| Vidutinė temperatūra | -20 laipsnių ~ 150 laipsnių (reikia paaiškinti, jei jis didesnis nei 80 laipsnių) |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno ir kt |
| Taikymo sritis: | Švaraus vandens ar specialių skysčių, kuriuose nėra arba yra nedidelis kiekis kietųjų dalelių, gabenimas, daugiausia naudojamas pramoniniam, kasybos ir miesto vandens tiekimui ir kanalizacijai, slėginiam vandens tiekimui aukštybiniams pastatams, sodo laistymui purkštuvu, gaisro slėgiui, vandens tiekimui dideliais atstumais, šildymui, vonios kambariams ir kitai karšto ir šalto vandens cirkuliacijos slėgiui ir įrangai palaikyti. |
Siųsti užklausą










