Karštos alyvos perkėlimo išcentrinis siurblys
Galva (H): 16 ~ 1400 m
Slėgis: 0,16 MPa ~ 14 MPa (1,6 Bar ~ 140 Bar)
Galia: Pagal skysčio klampumą ir savitąjį svorį.
Skysčio temperatūra: -80 laipsnių ~ 450 laipsnių (-112 laipsnių F ~ 842 laipsnių F)
Medžiaga: lietinis plienas / nerūdijantis plienas / karščiui atsparus plienas ir kt
Aprašymas
Techniniai parametrai
Produktų aprašymas

Karštos alyvos perpylimo išcentriniai siurbliai yra specialiai sukurti efektyviam alyvos perdavimui, užtikrinant sklandų ir patikimą veikimą įvairiose pramonės srityse. Šie siurbliai dažniausiai naudojami tokiose pramonės šakose kaip naftos ir dujų, automobilių, jūrų ir gamybos, kuriose reikia tvarkyti klampią alyvą. Siurblys suderina tvirtą konstrukciją su pažangiausiomis -technologijomis, kad būtų užtikrintas efektyvus, nuoseklus ir saugus veikimas. Nesvarbu, ar dirbate su alyva, tepalais ar kitomis medžiagomis, šis siurblys užtikrina neprilygstamą efektyvumą ir ilgaamžiškumą.
Produkto parametras
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Vienpakopis{0}}siurblys |
| Taikymas | Pramoniniai katilai, pramonės komunalinės paslaugos, drėkinimas ir žemės ūkis, kasybos pramonė, žaliavinio vandens tiekimas |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | Rinkitės pagal skysčio klampumą ir savitąjį svorį |
| Išleidimo angos dydis | Mažesnis arba lygus 600 mm |
| Srautas | 5.5-1800m³/ h |
| Galva | 16-1400m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno |
Produktai Video
Taikymo scenarijus
Chemijos pramonė:Cheminės gamybos procese daugelis reakcijų turi būti atliekamos aukštos temperatūros sąlygomis. Karštos alyvos išcentriniai siurbliai plačiai naudojami tiekti aukštos{1}}temperatūros karštą alyvą, kad būtų išlaikytas gamybos proceso stabilumas.
Plastiko apdirbimas:Plastiko apdirbimo procese dažnai reikia kaitinti plastiką, kad jis suminkštėtų ar išsilydytų. Karšto alyvos perdavimo išcentriniai siurbliai naudojami karštam aliejui tiekti į šildytuvą, kad būtų tiekiama šildymo energija.
Popieriaus gamybos pramonė:Popieriaus gamybos procese karšto aliejaus perdavimo išcentriniai siurbliai naudojami plaušienos šildymui ir temperatūrai palaikyti, kad būtų užtikrinta popieriaus kokybė ir gamybos efektyvumas.
Naftos telkinių gamyba:Naftos telkinių gamybos procese karštos alyvos išcentriniai siurbliai dažnai naudojami karštai alyvai tiekti į naftos gręžinius, sumažinti žalios naftos klampumą ir pagerinti naftos gavybos efektyvumą.
Produkto savybės
Medžiagos pasirinkimas:Pagrindiniai karšto aliejaus perpylimo išcentrinio siurblio komponentai paprastai yra pagaminti iš aukštai -temperatūrai atsparių lydinių medžiagų, pvz., nerūdijančio plieno, ketaus, titano lydinio ir kt., kad būtų užtikrintas stabilumas ir atsparumas korozijai aukštoje -temperatūroje.
Sandarinimo struktūra:Karšto alyvos perdavimo išcentrinio siurblio sandarinimo konstrukcijos konstrukcija turi būti tokia, kad būtų galima veiksmingai užkirsti kelią karštos alyvos nuotėkiui esant aukštai temperatūrai.
Aušinimo sistema:Kai kurie karštos alyvos išcentriniai siurbliai, esantys aukštoje{0}}temperatūroje, bus aprūpinti efektyvia aušinimo sistema, užtikrinančia, kad pagrindiniai komponentai veikimo metu neperkaistų ir taip pagerintų įrangos patikimumą ir tarnavimo laiką.
Tepimo būdas:Esant aukštai temperatūrai, tepalai linkę prarasti savo tepimo savybes, todėl karštos alyvos perpylimo išcentriniai siurbliai dažniausiai naudoja specialius tepimo būdus, užtikrinančius normalų siurblio darbą.

Produkto sertifikavimas

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE gaminio sertifikatas

EAC gaminio sertifikatas

Patvirtintas tiekėjas
Mūsų adresas
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kinija
WhatsApp numeris
+86 158 3619 1545
El-paštas
sales@hnybpumps.com

DUK
01. KOKS JŪSŲ MOQ?
02. KOKIOS JŪSŲ MOKĖJIMO SĄLYGOS?
03. KOKIUS SERTIFIKATAS TURITE?
04. AR ESATE GAMYBOS AR PREKYBOS ĮMONĖ?
05. AR GALITE PADARYTI OEM PREKĖS ŽENKLĄ?
06. KAS YRA PRISTATYMO LAIKAS?
Populiarus Žymos: Karšto alyvos perkėlimo išcentrinis siurblys, Kinijos karšto aliejaus perkėlimo išcentrinių siurblių gamintojai
Produkto parametrai
| Srauto greitis (Q): | 5.5~1800m³/h |
| Galva (H): | 16~1400m |
| Slėgis: | 0,16 MPa ~ 14 MPa (1,6 baro ~ 140 baro) |
| Galia: | Pagal skysčio klampumą ir savitąjį svorį. |
| Skysčio temperatūra: | -80 laipsnių ~ 450 laipsnių (-112 laipsnių F ~ 842 laipsnių F) |
| Medžiaga: | Lietas plienas / nerūdijantis plienas / karščiui atsparus plienas ir kt |
| Taikymo sritis: | naudojamas žemos -temperatūros arba aukštos-temperatūros skysčiams, neutraliems ar koroziniams skysčiams, švariems ar skysčiams, kuriuose yra kietų dalelių, skysčiams, kurių negalima užteršti ir kt. Tinka chemijos pramonei, naftos rafinavimui, popieriaus gamybai, cukraus rafinavimui, maistui, farmacijai, pluošto sintezei ir kitoms pramonės šakoms. |
Siųsti užklausą










