Vienpakopis dvigubo siurbimo išcentrinis siurblys
Galva(H):10-260m
Slėgis: 0,1 MPa - 2,6 MPa (1 baras - 26 barai)
Kalibras: mažesnis arba lygus 1200 mm
Galia: 11-2240kw
Vidutinė temperatūra: -20 laipsnių -150 laipsnių (-4 laipsniai F-482 laipsnių F) (virš 80 laipsnių, nurodykite)
Medžiaga: ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno
Aprašymas
Techniniai parametrai
Produktų aprašymas

Dvigubo siurbimo išcentrinis siurblys yra horizontalus vienos{0}}pakopos, dvigubo-siurbimo horizontalaus padalijimo išcentrinis siurblys. Išcentrinis siurblys su radialiai padalintu korpusu yra mūsų gamykloje sukurtas didelio-efektyvumo ir{4}} energiją taupantis produktas. Horizontalaus padalinto korpuso daugiapakopio siurblio terpės temperatūra yra -20 laipsnių -150 laipsnių (jei ji yra aukštesnė nei 80 laipsnių, tai reikia paaiškinti). Ašinis padalintas korpusas Vandens perdavimo siurblys tinka pramoniniam valymui ir miesto vandens tiekimo ir drenažo arba skysčių siurbliams, kurių fizinės ir cheminės savybės panašios į vandenį.
Ašiniu būdu padalintas spiralinis siurblys gali būti naudojamas kaip drenažo arba vandens tiekimo ir drenažo siurbliai gamyklose, miestuose, elektrinėse, vandens apsaugos įstaigose, vamzdynų siurblinėse, naftos, inžinerijos ir kt., taip pat gali būti naudojamas tokiose pramonės šakose kaip dirbamos žemės drėkinimas.
Produkto parametras
| Individualus palaikymas | OEM, ODM, OBM |
| Maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| Prekės ženklo pavadinimas | HNYB |
| Struktūra | Vienpakopis siurblys |
| Taikymas | Pramoniniai katilai, pramonės komunalinės paslaugos, drėkinimas ir žemės ūkis, kasybos pramonė, žaliavinio vandens tiekimas |
| Kilmės vieta | Henanas, Kinija |
| Galia | 11-2240kw |
| Išleidimo angos dydis | Mažesnis arba lygus 1200 mm |
| Srautas | 50-18000m³/ H |
| Galva | 10-260m |
| Medžiaga | Ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno |
Produktai Video
Struktūriniai bruožai

Produkto savybės
Vienpakopis-dvigubo{1}}siurbimo išcentrinis siurblys yra išcentrinis siurblys, kuris gali įsiurbti ir išleisti skystį iš abiejų galų. Paprastai jį sudaro dvi simetriškos siurbimo ir vienos išleidimo angos, leidžiančios automatiškai-subalansuoti, kai įdiegta. Siurblys tinka švariam arba šiek tiek nešvariam vandeniui, jūros vandeniui, naftai, chemikalams, pieno produktams, sirupui ir kitoms terpėms transportuoti. Jam būdingas didelis srautas, žema galva, geras energijos taupymo efektas ir lengva priežiūra. Plačiai naudojamas pramonės, žemės ūkio, savivaldybių administravimo, vandens ūkio statybos ir kitose srityse.

Produkto sertifikavimas

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE gaminio sertifikatas

EAC gaminio sertifikatas

Patvirtintas tiekėjas
Mūsų adresas
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kinija
WhatsApp numeris
+86 158 3619 1545
El-paštas
sales@hnybpumps.com

DUK
01. KOKS JŪSŲ MOQ?
02. KOKIOS JŪSŲ MOKĖJIMO SĄLYGOS?
03. KOKIUS SERTIFIKATAS TURITE?
04. AR ESATE GAMYBOS AR PREKYBOS ĮMONĖ?
05. AR GALITE PADARYTI OEM PREKĖS ŽENKLĄ?
06. KAS YRA PRISTATYMO LAIKAS?
Populiarus Žymos: Vienpakopis dvigubo siurbimo išcentrinis siurblys, Kinijos vienpakopis dvigubo siurbimo išcentrinio siurblio gamintojai
Produkto parametrai
| Srautas (Q): | 50-18000m³/ H |
| Galva (H): | 10-260m |
| Slėgis: | 0,1 MPa–2,6 MPa (1 baras–26 baras) |
| Kalibras: | Mažesnis arba lygus 1200 mm |
| Galia: | 11-2240kw |
| Vidutinė temperatūra: | -20 laipsnių -150 laipsnių (-4 laipsniai F-482 laipsnių F) (virš 80 laipsnių, nurodykite) |
| Medžiaga: | ketaus / kaliojo ketaus / ketaus / nerūdijančio plieno ir kt |
| Taikymo sritis: | S- tipo dvigubo įsiurbimo padalintas siurblys yra horizontalus vieno poliaus dvigubo siurbimo horizontalaus padalijimo išcentrinis siurblys, sukurtas mūsų gamykloje. Tai efektyvus ir energiją taupantis-produktas, tinkantis pramoniniams ir miesto vandens tiekimo ir drenažo siurbliams. Jis gali būti naudojamas kaip drenažo arba vandens tiekimo siurblys gamyklose, miestuose, elektrinėse, vandens ūkio, naftos, inžinerijos ir kitose pramonės šakose. Jis taip pat gali būti naudojamas žemės ūkio drėkinimui ir kitose pramonės šakose. |
Siųsti užklausą










